Kent Mobilyası Tasarımı deneyim ve tecrübesi

14 yıllık kent mobilyası tasarımı ve üretimi deneyimi ile birlikte “kent mobilyası tasarımı ve kent mobilyası projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri için, yani kısacası kent mobilyasına dair her şey” için çözüm ortağınız olmaya hazırız.  Yaratıcılığımızı, tecrübelerimizi ve bilgimizi ihtiyaçlarınızı anlayıp size estetik ve kullanışlı tasarımlar ortaya çıkarmak için kullanıyoruz. Tasarımları üretime yönelik projelendiriyor ve detay çözümleri sunuyoruz. Çözüm ortaklarımızla tasarımları hayata geçiriyor, size öyle teslim ediyoruz. Geçmişimizdeki 50 çeşitten fazla ürün tecrübemizle kent mobilyalarının artılarını eksilerini biliyor, doğru kent mobilyası tasarımı ve seçimi sürecinde size destek oluyoruz.

Sınıfında ilk olan ürünler

Taksi Durağı gibi kendi sınıfında ilk olan ürünlerden şezlong formundaki banklara, zırhlı kabinlerden dere ıslah elemanlarına kadar 50’den fazla ürün tipini içeren çok sayıda tasarım tescilli ve üretilmiş kent mobilyası deneyimimizle yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarabilmek için çalışıyoruz.

Çok çeşitli ürün deneyimi

yay bank oturma ünitesi kent mobilyası tasarımı

Urbaniture olarak Durak, Taksi durağı, otobüs durağı, minibüs durağı, güvenlik kabini, güvenlik kulübesi, gazete büfesi, halk ekmek büfesi, gıda büfesi, zırhlı kabin, iletişim noktası, bilet satış ünitesi, muhtarlık binası, tuvalet, zabıta noktası, akbil satış ünitesi, atm üniteleri, atm kabini, atm üntesi, bilgi bankası, telefon kulübesi, kış bahçesi, bank, çiçeklik, sınır elemanları, çöp kutuları, çöp konteynırı, geri dönüşüm çöp kutusu, yer altı çöp konteynırı, geri dönüşüm mobosu, geri dönüşüm kutusu, bisiklet parkı, çok fonksiyonlu kent mobilyaları, dere ıslah elemanları, dere korkuluğu, rögar kapağı, parsel baca kapağı, fiber optik ek odası, yağmur suyu ızgarası, prefabrik menfez, kanal elemanları, ses duvarı, separatör, oto korkuluğu, kaldırım taşı, bordür, engelli rampası, sergi elemanı, saat kulesi, şezlong, cankurtaran sandalyesi, çocuk oyun grupları, piknik masaları, mihenk taşı,yönlendirme elemanları, pergola, kameriye gibi ürünlerden oluşan tasarım tescilli ve üretilmiş çok sayıda kent mobilyası tasarımı tecrübesi ile yeni ve benzersiz kent mobilyası tasarımı desteği veriyoruz.

 

Yeni işleri seviyoruz.

Projelerinizi gerçekleştirirken Kent Mobilyası konusunu işin uzmanlarına bırakmak isterseniz biz buradayız. Kentinize, sitenize, belediyenize değer katmak isterseniz size her türlü desteği vermek isteriz.

Başarılı projelerde görüşmek dileğiyle.

Menü